Upravit stránku

Trénovací AED model ZOLL AED PLUS TRAINER 2 

ZOLL® AED Plus Trainer2 umožňuje instruktorům KPR a první pomoci, aby své studenty nechali vyzkoušet, jaké to je zachránit život s AED Plus. Na výběr jsou čtyři různé, pevné scénáře záchranné akce, nebo je možné celý průběh řídit manuálně. Bezdrátový dálkový ovládač umožňuje ovládat několik zařízení AED Plus Trainer 2 najednou.

Tímto jednoduchým dálkovým ovládačem může instruktor nastavit scénář záchranné akce a během několika sekund jej poslat do trénovacího AED Plus Trainer 2. Student následně na přístroji stiskne tlačítko ON-OFF a začne s nácvikem. Instruktor poté určí, zda příští analýza srdečního rytmu doporučí výboj, zda byly elektrody správně nalepeny a kdy má Trainer2 vydat pokyn "PŘITLAČ VÍCE" nebo oznámit "DOBRÁ MASÁŽ".

Jednoduchým stiskem tlačítka pauzy může instruktor celou akci zastavit, promluvit se studentem a znovu začít přesně tam, kde simulovanou záchrannou akci pozastavil.

Protokoly odpovídají standardům Mezinárodního výboru pro resuscitaci (ILCOR) včetně doporučení Americké kardiologické společnosti (AHA) a doporučení Evropské resuscitační rady (ERC) 2015.

Objednací číslo: 8008-0050-17-CJ

AED PLUS TRAINER 2
AED PLUS TRAINER 2

Galerie AED PLUS TRAINER 2