Upravit stránku

Lékárničky CEDERROTH jsou vhodné např. pro různá sportoviště, kanceláře, školská zařízení, veřejnou správu, administrativní budovy, výrobní podniky apod.
V nabídce máme i lékárničky s náplastmi, které byly speciálně navrženy pro použití v potravinářském průmyslu, hotelích, restauracích nebo kuchyních. Tyto náplasti jsou zjistitelné většinou detektorů kovů a díky modré barvě jsou lépe vidět. 

Jsou vaši zaměstnanci připraven na nehodu?
Chceme, aby byla první pomoc přístupná všem. Vybavením svého pracoviště kompletní řadou první pomoci, doufáme, že více vašich zaměstnanců bude schopno zachránit životy, pokud dojde k nehodě.

Lékárničky Cederroth

Naše lékárničky každému umožní poskytnout první pomoc, i když neměli žádný výcvik. Z široké nabídky si každé pracoviště vybere produkt pro svou potřebu. Stanoviště s první pomoci by mělo být k dispozici na každém pracovišti.
Všechny stanice první pomoci a lékárničky byly navrženy tak, aby bylo snadné a rychlé nalézt ten správný produkt. Každý bude schopen poskytnout první pomoc. Všude.
Všechny výrobky pro první pomoc jsou vysoce kvalitní a splňují důležité požadavky na bezpečnost a výkon.
ILUSTRACE: Jasné obrazové ilustrace ukazují jak používat každý produkt, když je někdo zraněn.
OBRÁZKY KROK ZA KROKEM: Nehoda může často stresovat zachránce, takže obrázkové ilustrace krok za krokem zajistí rychlé poskytnutí první pomoci.
SNADNÉ DOPLNĚNÍ: Červené štítky pod produkty ukazují, jaký produkt je třeba doplnit a jaké je jeho objednací číslo.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti