Upravit stránku

Trénovací ZOLL AED Plus Trainer 2 

ZOLL AED Plus Trainer 2 umožňuje instruktorům KPR a první pomoci, aby své studenty nechali vyzkoušet, jaké to je zachránit život s AED Plus. Na výběr jsou čtyři různé, pevné scénáře záchranné akce, nebo je možné celý průběh řídit manuálně. Bezdrátový dálkový ovládač umožňuje ovládat několik zařízení AED Plus Trainer 2 najednou.

Tímto jednoduchým dálkovým ovládačem může instruktor nastavit scénář záchranné akce a během několika sekund jej poslat do trénovacího AED Plus Trainer 2. Student následně na přístroji stiskne tlačítko ON-OFF a začne s nácvikem. Instruktor poté určí, zda příští analýza srdečního rytmu doporučí výboj, zda byly elektrody správně nalepeny a kdy má Trainer 2 vydat pokyn "PŘITLAČ VÍCE" nebo oznámit "DOBRÁ MASÁŽ".

Jednoduchým stiskem tlačítka pauzy může instruktor celou akci zastavit, promluvit se studentem a znovu začít přesně tam, kde simulovanou záchrannou akci pozastavil.

Protokoly odpovídají standardům Mezinárodního výboru pro resuscitaci (ILCOR) včetně doporučení Americké kardiologické společnosti (AHA) a doporučení Evropské resuscitační rady (ERC) 2015.

  • objednací číslo: 8008-0050-17-CJ
AED PLUS TRAINER 2
Trénovací defibrilátor AED PLUS Trainer 2

STAT-PADZ II - Trénovací elektrody pro dospělé k AED, Obj. č.: 8900-0805-01
PEDI-PADZ II - Trénovací elektrody pro děti k AED, Obj. č.: 8900-000861-01
Transportní brašna pro trénovací AED Plus TRAINER2
Resuscitační manekýn s indikací masáže (dospělý), Obj. č.: EZ-R10059
Resuscitační manekýn pro AED (dospělé torzo s hlavou)
Resuscitační manekýn s indikací masáže (dítě), Obj. č.: EZ-R10054/2
Náhradní gelové lepící podložky pro trénovací jednodílnou elektrodu pro dospělé CPR-D PADZ , Obj. č.: 8900-0803-01
CPR-D padz - Trénovací elektroda pro dospělé k AED+ lepící gelová podložka pro dospělé (jednodílná)

Videa

AED Plus Trainer 2

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti